RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956840-000G1 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956840-000G1 Trough Grease Assembly 4 Inch Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 956840-000G1 |
| Manufacturer Part # | 956840-000G1 |
| Height | 3.3" |
| Width | 4" |
| Depth | 27.7" |
| Weight | 3.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 956840-000G1 Trough Grease Assy
