- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 956827-00002 10 Inch Overlay OEM Component for Hobart Equipment
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 956827-00002 |
| Manufacturer Part # | 956827-00002 |
| Height | 0.45" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 956827-00002 Overlay Gdbf
