FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 956368-G3 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 956368-G3 6.6 Inch Control Assembly Left Hand Gas Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 956368-G3 |
| Manufacturer Part # | 956368-G3 |
| Height | 6.45" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 6.95" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 956368-G3 Box Control Assy Lh 1 Gbd
