Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 95555 18 Inch Cover Filter Pan Gas Stainless Steel for Commercial Use
Item:
#1477450
Technical details
| Manufacturer | Giles |
|---|---|
| Model Number | 95555 |
| Manufacturer Part # | 95555 |
| Height | 0.2" |
| Width | 18.45" |
| Depth | 23.6" |
| Weight | 5.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 95555 18 Inch Cover Filter Pan Gas Stainless Steel for Commercial Use
$167.33
Unit price
/
Unavailable
