Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 955333 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 955333 Electric Safety Thermodisc for Commercial Heating
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 955333 |
| Manufacturer Part # | 955333 |
| Height | 0.95" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 955333 Switch Heater Safety Therm O Disc P/n
