RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 955240 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 955240 6 Inch Gasket Base Kit for True Ta Tg Tr2 Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 955240 |
| Manufacturer Part # | 955240 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 66" |
| Weight | 2.64 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 955240 Gasket Base Kit Ta/tg/tr2