Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 955237 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 955237 1.5 Inch Gasket Base Assembly for Commercial Equipment Stainless Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 955237 |
| Manufacturer Part # | 955237 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 62" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 955237 Gasket Base Ss Assembly Ta/tg/tr2
