FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 955148 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 955148 15 Inch OEM Compressor Air-Cooled For Commercial Use
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 955148 |
| Manufacturer Part # | 955148 |
| Height | 14.5" |
| Width | 14.75" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 39.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 955148 Compressor Nt6215z Csr 211ag06d7az