FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 954780 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 954780 34 Inch Door Assembly Left Hand for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 954780 |
| Manufacturer Part # | 954780 |
| Height | 10" |
| Width | 34" |
| Depth | 70" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 954780 Door Assembly Tr 2r 2s/tr3r 3s Lh