Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 954536 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 954536 12 Inch Cord Latex Ring 48 Volt Durable Connection
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 954536 |
| Manufacturer Part # | 954536 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 954536 Cord Latex 12 W/2 Term. Ring Tdbd 48 4