Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 954160 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 954160 5.7 Inch Electric Start Component Kit Compatible with TRUE
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 954160 |
| Manufacturer Part # | 954160 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.45" |
| Weight | 0.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 954160 Start Component Kit T6222gk 208v
