Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 953897 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 953897 Width 3.09 Inch Hinge Kit Door Top for Gdm 19t/23 26 Do
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 953897 |
| Manufacturer Part # | 953897 |
| Height | 0.84" |
| Width | 3.09" |
| Depth | 3.64" |
| Weight | 0.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 953897 Hinge Kit Door Top Gdm 19t/23 26 (im) Do
