Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 953635 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 953635 14 Inch Refrigerant Line Set Kit to Gdm 49f
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 953635 |
| Manufacturer Part # | 953635 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 68" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 953635 Line Set Kit Gdm 49f
