RestaurantSupply.com is your trusted source for Everpure coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Everpure dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Everpure -9534-20 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Everpure -9534-20 2.5 Inch 10 Micron Cartridge Water Filter with Reliable Sediment Removal
| Manufacturer | Everpure |
|---|---|
| Model Number | -9534-20 |
| Manufacturer Part # | -9534-20 |
| Height | 20" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Everpure -9534-20 Ec210 20" Filter, 10 Micron Rated
