RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory 9530N639 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory 9530N639 3 Inch Thermostat Freezer Cold Control with Coiled Bulb
| Fits with Manufacturer | Ranco |
|---|---|
| Model Number | 9530N639 |
| Manufacturer Part # | 9530N639 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ranco 9530N639 Thermostat Freezer Cold Control, Coiled Bulb 18" Cap Pointer Adjustment, Victory Series Faa Rufs-1d-s7 Rurs-1d-s7
