RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 952085 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 952085 4 Inch Gasket Retainer Kit Heated for TA/TG/TR2 Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 952085 |
| Manufacturer Part # | 952085 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 76" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 952085 Gasket Retainer Kit Ta/tg/tr2 Heated
