Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 952005 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 952005 9 Inch Black Grill Assembly for Tbb Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 952005 |
| Manufacturer Part # | 952005 |
| Height | 1.1" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 31.8" |
| Weight | 2.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 952005 Grill Assembly Tbb 24 48/60 Black
