Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Globe 952-13 OEM Switch Boot for Commercial Equipment Durable Rubber
Item:
#1849289
Technical details
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 952-13 |
| Manufacturer Part # | 952-13 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Globe 952-13 OEM Switch Boot for Commercial Equipment Durable Rubber
About this item
Product Details
Product Details
Globe 952-13 Switch Boot