Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 951920 3/4 Inch Stainless Steel Flat Head Screw for 8009293
Item:
#1153071
Technical details
| Fits with Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | 951920 |
| Manufacturer Part # | 951920 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
AllPoints 951920 3/4 Inch Stainless Steel Flat Head Screw for 8009293
