RestaurantSupply.com is your trusted source for Jackson commercial dishwashers.
- Authorized Jackson dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jackson 9515-003-58-12 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jackson 9515-003-58-12 1.6 Inch Leg for Adjuster Casting Metal
| Manufacturer | Jackson |
|---|---|
| Model Number | 9515-003-58-12 |
| Manufacturer Part # | 9515-003-58-12 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jackson 9515-003-58-12 Leg And Adjuster Casting