Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 951214-093 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 951214-093 18 Inch Shelf Tbb Black Antimicrobial Steel
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 951214-093 |
| Manufacturer Part # | 951214-093 |
| Height | 3.5" |
| Width | 18.1" |
| Depth | 18.2" |
| Weight | 5.89 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 951214-093 Shelf Tbb 24 48g Sd Blk
