RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 951-7 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 951-7 1.4 Inch Wheel for Lift Lever for Globe Models 2750 to 3950
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 951-7 |
| Manufacturer Part # | 951-7 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 951-7 Globe 2750 2850v 2875v 3500 3600 3750 3850(v) 3875v, 3950
