Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 950909 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 950909 3.1 Inch Door Hinge for TRUE Refrigeration Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 950909 |
| Manufacturer Part # | 950909 |
| Height | 1.8" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 1.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 950909 Hinge Kit Door Btm Lh Cart Ta/tg/tr 1/2/
