Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 950749 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 950749 Start Component Kit Stainless Steel OEM Parts for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 950749 |
| Manufacturer Part # | 950749 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.95" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 950749 Start Component Kit Ffu130hax 935948/935
