Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 950298 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 950298 10 Inch 2 Drawer Gasket Black PVC for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 950298 |
| Manufacturer Part # | 950298 |
| Height | 4.55" |
| Width | 10" |
| Depth | 14.85" |
| Weight | 1.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 950298 Gasket Tfp 32 D 2 Drawer Black Pvc
