RestaurantSupply.com is your trusted source for Silver King ivory china dinnerware.
- Authorized Silver King dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Silver King 95015P ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Silver King 95015P 1/4 Inch Pan Screw Stainless Steel Zinc Plated Fastener
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 95015P |
| Manufacturer Part # | 95015P |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 95015P 1/4 20*1/2 Pan Ph Screw Sem S Zp

