RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-3992 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 95-3992 Fulcrum Assembly for Market Forge Steamers and Boilers
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-3992 |
| Manufacturer Part # | 95-3992 |
| Height | 1.85" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-3992 Fulcrum Assembly Used With Drain Ball Valve., Market Forge Steamer/boiler Sb-st-e St-e
