RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-3207 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 95-3207 21 Inch Stainless Steel Perforated Shelf Assembly
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-3207 |
| Manufacturer Part # | 95-3207 |
| Height | 10" |
| Width | 21" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 24.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-3207 Shelf Assy Perforated
