Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Market Forge units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Market Forge 95-2643 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 95-2643 2 Inch Adaptor Ball Valve Stainless Steel with Durable Design
| Fits with Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-2643 |
| Manufacturer Part # | 95-2643 |
| Height | 1" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-2643 Adaptor Ball Valve
