RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-2106 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 95-2106 Injector Assy Water 1.4 Inch OEM Durable Corrosion Resistant
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-2106 |
| Manufacturer Part # | 95-2106 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 12.35" |
| Weight | 0.94 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-2106 Injector Assy Water