FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 95-0136 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 95-0136 3.1 Inch Door Handle Assembly for Market Forge Steamers
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 95-0136 |
| Manufacturer Part # | 95-0136 |
| Height | 2.65" |
| Width | 3.1" |
| Depth | 10.15" |
| Weight | 1.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 95-0136 Door Handle Assembly, For Gasket Only Use # 32-1071, Market Forge Steamer/boiler Steam-it & Jet Pressure Cookers
