RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 949854 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 949854 11 1/2 Inch OEM Door Weight with Durable Construction
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 949854 |
| Manufacturer Part # | 949854 |
| Height | 0.45" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 11.55" |
| Weight | 1.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 949854 Door Weight 11 1/2 1.936 Lb
