RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94917-003 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 94917-003 6 Inch OEM Henny Penny Part for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94917-003 |
| Manufacturer Part # | 94917-003 |
| Height | 1.9" |
| Width | 6" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94917-003 Harn Hl Gv Mv Pv Th Vs 3s
