Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 949112 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 949112 5 Inch Stainless Steel Evaporator Drain Pan Assembly with Corrosion Resistance
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 949112 |
| Manufacturer Part # | 949112 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 949112 Evaporator Drain Pan Assembly Str
