Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE refrigerated display cases.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 949039 refrigerated display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 949039 36 Inch LED Input Wire Assembly Copper Wiring with Indicators
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 949039 |
| Manufacturer Part # | 949039 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 6.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 949039 Led Input Wire Assembly 36
