FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 948477 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 948477 23 Inch Drawer Support Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 948477 |
| Manufacturer Part # | 948477 |
| Height | 10" |
| Width | 23" |
| Depth | 32" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 948477 Drawer Support Assembly Trcb 79/110 Smal
