Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 948369 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 948369 7 Inch Capacitor Start Motor Component for HVAC Systems
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 948369 |
| Manufacturer Part # | 948369 |
| Height | 2.7" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 948369 Capacitor Start 13556547 88 108uf For