Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 948165 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 948165 5.25 Inch Gasket T Chemical-Resistant Rubber for Food Processing
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 948165 |
| Manufacturer Part # | 948165 |
| Height | 4.25" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 2.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 948165 Gasket T 43 Wide
