RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 948018 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 948018 4.45 Inch Linear LED Module with 8 White LEDs
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 948018 |
| Manufacturer Part # | 948018 |
| Height | 0.95" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 30.4" |
| Weight | 25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 948018 Led Module 8 Led Lin 30 Cwhite 9.1v 12