Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 948002 Lid Hinge Bracket Center for Refrigeration Units
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 948002 |
| Manufacturer Part # | 948002 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.33" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 948002 Lid Hinge Bracket Center Tpp 93 Pa Paj
