Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 947899 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 947899 14 Inch Metal Sign Frame Assembly Black Support
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 947899 |
| Manufacturer Part # | 947899 |
| Height | 7" |
| Width | 14" |
| Depth | 36" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 947899 Sign Frame Assembly Rh Gdm 26 Black