Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 947854 Screw 5/8 Inch Length Phillips Drive Zinc Coated
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 947854 |
| Manufacturer Part # | 947854 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 947854 Screw 8 32 X 5/8 Phil Trs Hd Zn Clr
