RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart commercial dishwashers.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 947774 commercial dishwashers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 947774 11 Inch Harness Wiring Transformer for Restaurant Equipment
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 947774 |
| Manufacturer Part # | 947774 |
| Height | 5.55" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 12.85" |
| Weight | 0.31 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 947774 Harness Wiring Transf Ormer