Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 947696 6.55 Inch Aluminum Blade Fan for Ventilation and Exhaust
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 947696 |
| Manufacturer Part # | 947696 |
| Height | 2.15" |
| Width | 6.55" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 947696 Blade Fan Ad7cw39uba 032 H14 Alum.
