Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE strip warmers.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 947399 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 947399 1.3 Inch OEM Overload Component for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 947399 |
| Manufacturer Part # | 947399 |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 947399 Overload 2324025 T0625/j5 Comp Nek621
