- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hobart 947083 2.55 Inch Bolt Shch M6 Length 60mm Stainless Steel
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 947083 |
| Manufacturer Part # | 947083 |
| Height | 0.55" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 947083 Bolt Shch M6 1 X 60mm 316ss
