RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94707-001 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 94707-001 4.55 Inch Copper Harness Jib Communication Brown 22AWG
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94707-001 |
| Manufacturer Part # | 94707-001 |
| Height | 1.2" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94707-001 Harness Jib Comm Brn 22awg
