RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94704-002 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 94704-002 3.9 Inch Jib Comm Red 22awg OEM Electrical Component
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94704-002 |
| Manufacturer Part # | 94704-002 |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 5.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94704-002 Harn Jib Comm Red 22awg
