Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 947039 8.3 Inch Blade Fan OEM Cooling and Airflow Management
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 947039 |
| Manufacturer Part # | 947039 |
| Height | 1.75" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 8.55" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 947039 Blade Fan Ad8.75cw32uba
