RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial deep fryers.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 94618-002 commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 94618-002 1.5 Inch 8awg Harness to Enhance Electrical Connections
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 94618-002 |
| Manufacturer Part # | 94618-002 |
| Height | 0.55" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 7.45" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 94618-002 Harness L1a L2a L3a 8awg
